Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-12-2023 10:54

Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul sanayi esnafıyla kahvaltıda buluştu

Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul sanayi sitesi esnafının düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Şenol Kul, burada yaptığı konuşmada, makam ve mevki için siyaset yapmadığını belirterek, "Belediye Başkanının görevi vatandaşın talep ve beklentilerini yerine getirmek, hizmet üretmek ve halkın yaşamlarını kolaylaştırmak olmalı. Daha önceki başkanlığım dönemimde bunu yaptım. Şimdi geleceğin şehircilik anlayışına yön verecek projeleri hayata geçirmek zamanı" dedi.

Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul sanayi esnafıyla kahvaltıda buluştu

Samsun'un Terme ilçesinin AK Parti Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çalışmaya devam eden Şenol Kul, sanayi sitesi esnafının düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Burada esnaflarla sohbet eden Şenol Kul, önceki dönem belediye başkanlığı görevi sırasındaki çalışmalarını anlattı ve partisi tarafından tekrar aday gösterilip belediye başkanlığını kazanması halinde yeni vizyon projelerle şehire değer katacaklarını söyledi.

MAKAM VE MEVKİ İÇİN SİYASET YAPMIYORUM
Sohbet sırasında 2009-2014 yıllarında Kozluk Belediye Başkanı, 2014-2019 yılları arasında da Terme Belediye Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatan Şenol Kul, 35 yıllık uluslararası bir turizm rehberi olarak gittiği 75 ülkedeki kentlerde şehircilik, altyapı, ulaştırma, sağlık, trafik gibi düzenlemeleri yerinde gördüğünü de ifade ederek, "Ben makam ve mevki için siyaset yapmıyorum. Doğup büyüdüğüm şehrimin daha yaşanılacak bir yer haline getirmeyi arzuluyorum. Önceki görevimde kısmen de olsa bunu geliştirdiğimiz projelerle gerçekleştirdim. Şimdi, geleceğin şehircilik anlayışına yön verecek projeleri hayata geçirme zamanı. Bu amaçla sizlerden de gelen talep doğrultusunda yine başkanlık için aday adayı oldum" dedi.

ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
Bu arada Şenol Kul, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, "Sevgi varsa engel yoktur. Mutluluk engel tanımaz, hayatı paylaşıp birbirimize destek olduğumuz sürece. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyor, bugünün toplumsal farkındalığımızın artmasına vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.
 

AdminAdmin