Siyaset
Giriş Tarihi : 21-05-2023 18:34

Ticaret Bakanı Muş: Samsun'dan yüksek oy bekliyoruz

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, 28 Mayıs'ta yapılacak 2. tur seçimi için vatandaşları sandığa gitmeye davet ederek, Samsun'dan yüksek oy bekliyoruz" dedi.

Ticaret Bakanı Muş: Samsun'dan yüksek oy bekliyoruz

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, 28 Mayıs'ta yapılacak 2. tur seçimi için İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde teşkilat üyeleri ve muhtarlarla toplantı yaptı.
Bakan Muş, 14 Mayıs seçiminde AK Parti Samsun Milletvekili seçilirken, 2. tura kalan Cumhurbaşkanlığı için ise kentte çalışmalarına son sürat başladı.

Samsun'da İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde teşkilat üyesi partililer ve muhtarlarla seri toplantılar yapan Bakan Muş, yaptığı açıklamada, "Muhtarlarımız ve parti teşkilatlarımız ile bir araya geldik. 2. tur için tüm vatandaşlarımızı sandığa davet ediyoruz. İnşallah en yüksek oy oranıyla Samsun'da güzel bir netice alacağız." dedi.

Bakan Muş, İlkadım, Canik ve Atakum ilçelerinde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantılarda ayrıca mahallelerin sorunlarını da dinleyerek, çözüm için gereken talimatları verdi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr 

AdminAdmin