Spor
Giriş Tarihi : 15-02-2023 00:46

Toulouse FC Başkanı Damien Comolli Samsunspor'u ziyaret etti

Fransa’nın Ligue 1’de mücadele eden Toulouse FC Kulüp Başkanı Damien Comolli daha önce planlanan program çerçevesinde Samsunspor'u ziyaret etti.

Toulouse FC Başkanı Damien Comolli Samsunspor'u ziyaret etti

Ziyarette Nuri Asan Tesisleri 19 Mayıs Stadyumu ve Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri’ni gezen Damien Comolli, Başkan Vekilimiz ve İcra Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar ve Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar ile bilgi alış verişinde bulunarak, ileride yapılması olası işbirlikleri hakkında görüşmeler sağladı.
Samsunspor kulübünü ve tesisleri çok beğendiğini ifade eden Damien Comolli, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için de başsağlığı diledi.
Ziyarette ayrıca A takım teknik heyeti, scout ekibi, analiz ekibi Gençlik Gelişim Sorumlusu Ali Bilgici, Finans Direktörü Koray Yalçın, Tesis ve Stadyum Müdürü Sinan Hacıyunus, Satış ve Pazarlama Müdürü Tuğba Kocaeli, E-Ticaret Müdürü Cansu Turgut ile Toulouse FC Kulübü Strateji ve Kültür Başkanı Selinay Gürgenç ve Toulouse FC Kulübü Futbol Gelişim Direktör Remy Loret de katıldı.
 

AdminAdmin