Siyaset
Giriş Tarihi : 26-04-2023 08:56

"Türkiye Yüzyılı'na hepimiz hazırız"

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "21 yıldır halkımız, ülkemiz için verdiğimiz büyük mücadele Türkiye Yüzyılı'nda daha ileri taşınacak" dedi

Ayvacık ilçesinde program gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti ilçe binasında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi, Karaağaç, Döngel ve Kazancılı mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Esnaf ve taziye ziyaretleri yapan Yılmaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Türkiye Yüzyılı'nın sahibinin 84 milyon insanın olduğunun altını çizen Yılmaz,"21 yılda geçen süreçte ülkemizi geleceğe hazırlamaya çalıştık. Milli ve yerli bir anlayışla her alanda çok büyük gelişmeler sağladık, kazanımlar elde ettik. Türkiye güçlü ve köklü bir devlettir. Tarihten gelen gücümüzle , birlik ve beraberliğimizle 14 Mayıs'ta Türkiye kazanacaktır" diye konuştu.

Seçimlerin bir demokrasi yarışı olduğunun altını çizen Yılmaz, "AK Parti hiç bir zaman ötekileştirme, ayrıştırma, kutuplaştırma taraftarı olmadı. Her zaman halkımızın ferasetine güvenmiştir. Ülkemizi zayıflatmak, kaosa sürüklemek için çabalayanlar demokrasi yarışında halkımızdan en büyük cevabı alacaktır" şeklinde konuştu.

AdminAdmin