Siyaset
Giriş Tarihi : 24-04-2023 18:49

USTA CANİK VE TEKKEKÖY'DE VATANDAŞLA, ESNAFLA, MUHTARLARLA BULUŞTU

Samsun Milletvekili, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta ve milletvekili adayları İmren Nilay Tüfekci, Ahmet Karkucak, Halil İbrahim Yalgın, Yunus Gün; Canik’te muhtarlarla, Tekkeköy’de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

USTA CANİK VE TEKKEKÖY'DE VATANDAŞLA, ESNAFLA, MUHTARLARLA BULUŞTU

Güne Canik Muhtarlarıyla düzenlenen kahvaltıda başlayan Usta, “Canik ilçemiz uzun yıllardır kayıt dışı göç, uyuşturucu, yerel ve genel iradenin vurdumduymazlığıyla mücadele ediyor. Samsunumuzun kalbinde yer alan Canik için, bugüne kadar gerek Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünden gerekse de düzenlediğimiz basın toplantıları aracılığıyla mücadele ettik. Tüm sorunlarını biliyoruz ve iktidarımızda da bu sorunların ivedilikle üstüne gideceğiz.” dedi.

SAMSUN’UN VE TEKKEKÖY’ÜN HEM SÖZCÜSÜ HEM AVUKATI OLDUM

Canik programının ardında Tekkeköy ilçesine geçen Usta, burada esnaflar ve vatandaşlarla buluştu. Burada konuşan Usta, “Ankara’da bugüne kadar Samsun’un ve Tekkeköy’ün hem sözcüsü hem avukatı oldum, olmaya da devam edeceğim. Samsun’u hak ettiği yere getireceğiz. Türkiye’de nüfus büyüklüğüne göre 16. olan Samsun bugün geldiğimiz noktada kişi başı gelirde 48. sırada. Verimli ovalar var, deniz var, karayolu var, demir yolu var akılcı bir yönetim yok, refah yok.”

SAMSUNLULAR MÜSTERİH OLSUN

Samsunlular müsterih olsun İYİ Parti iktidarında Samsun’u yeniden cazibe merkezi haline getireceğiz diyen Usta, “Samsun için vizyoner projelerimiz, stratejik hedeflerimiz hazır. Teknoloji odaklı ar–ge ve yenilikçilik kapasitesinin arttırılması ile Tekkeköy-Canik ilçelerinde öncü sektörlerin uluslararası piyasadaki rekabet gücünden faydalanılmasını, büyüyen pazarda yerini almasını sağlayacağız. Bizi ne kadar güçlü desteklerseniz hedeflerimizi de o kadar güçlü ve hızlı gerçekleştiririz.” diye ekledi.

AdminAdmin