Spor
Giriş Tarihi : 04-05-2023 18:28

Başkan Deveci’den Samsunspor taraftarına 1000 bilet jesti 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Süper Lig’e çıkarak şehri sevince boğan Yılport Samsunspor’un 7 Mayıs’ta gerçekleştireceği kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için taraftara 1000 bilet hediye ederek jest yaptı. 

Başkan Deveci’den Samsunspor taraftarına 1000 bilet jesti 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 11 yıl aradan sonra Süper Lig’e yükselen Yılport Samsunspor’un, 7 Mayıs 2023 Pazar günü 19 Mayıs Stadyumu’nda yapacağı kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için 1000 biletle taraftarın sevincine destek oldu. Başkan Deveci, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoyla iş insanlarına ve Samsun sevdalılarına da seslenerek taraftarla dayanışma çağrısı yaptı. Biletler ise Samsunspor yönetiminin ve taraftar gruplarının öncülüğüyle Samsunsporlulara ulaştırılmaya başlandı. 

DAYANIŞMAYA DAVET 

Başkan Deveci yayınladığı sosyal medya videosunda, “Sevgili Samsunlular. Beklediğimiz gün geldi. Samsunspor'umuz şampiyon oldu ve Süper Lig’e çıktı. 7 Mayıs Pazar günü bu olağanüstü günü kutlayacağız. Bunu en çok hak edenlerden birisi de Samsunspor taraftar grupları. Samsunspor taraftarlarının 7 Mayıs’ta yapılacak kupa töreni ve şampiyonluk şöleninde stadyuma gelebilmeleri için Samsunspor taraftarlarıyla dayanışmaya davet ediyorum. Ben Cemil Deveci olarak 1000 biletle bu kampanyaya katılıyorum. Samsunlu tüm iş insanlarımızı, Samsun sevdalılarını bu kampanyaya katılmaya çağırıyorum” ifadelerini kullandı. Kısa sürede on binlerce kişinin izlediği videoya Samsunspor taraftarlarından teşekkür mesajları yağdı. 

AdminAdmin