Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede ortak akıl anlayışıyla çalışmayı sürdürdüklerini vurguladı. Canik Kent Konseyi 7. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’na katılan Başkan İbrahim Sandıkçı, vatandaşların taleplerini ve önerilerini yerinde dinlediklerini ifade ederek, “Bizim yönetim anlayışımızın merkezinde ortak akıl ve istişare kültürü yer alan alıyor” dedi.

Eşit ve Etkin Hizmet

“Canik’imizde şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışıyoruz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırılan yatırımlara dikkat çekerek, vatandaşlara eşit ve etkin bir şekilde hizmet sunmaya devam ettiklerini ifade etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Canik’te ortak akıl anlayışıyla çalışıyor, çalışmalarımıza hemşehrilerimizin fikirleri ve istekleri doğrultusunda yön veriyoruz. Hiçbir talebi ve öneriyi geri planda bırakmadan, çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. Canik’imize değer katan, hemşehrilerimizin yaşam kalitelerini arttıran proje ve yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Canik Kent Konseyi’nin önemine değinen Başkan İbrahim Sandıkçı, gerçekleştirdiği konuşmanın ardından salondan büyük alkış aldı. 

Başkan Sandıkçı Tebrik Etti

Canik Kent Konseyi 7. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda gerçekleştirilen görüşmelerin ardından Canik Kent Konseyi Başkanı ve yönetim kurulu seçimi yapıldı. Başkan İbrahim Sandıkçı, seçimler sonucunda Canik Kent Konseyi Başkanı seçilen Samsun Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Çam’ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Canik Kaymakamı Vehbi Bakır, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik ilçesi kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.