Siyaset
Giriş Tarihi : 22-04-2023 21:33

HOCA SİYASETE ÇABUK ALIŞTI, TOPSAKAL, DOĞU İLÇELERİNİ SALLADI

Türkiye'nin ulusal kanallarında yorumculuk yaparken, MHP'den siyasete atılan Samsun Milletvekili adayı Prof.Dr. İlyas Topsakal siyasete çabuk alıştı

HOCA SİYASETE ÇABUK ALIŞTI, TOPSAKAL, DOĞU İLÇELERİNİ SALLADI

Doğup büyüdüğü Samsun'un Ladik ilçesi başta olmak üzere Havza, Vezirköprü ve Kavak'ta halkın büyük ilgisiyle karşılaşan Topsakal; "Biz bu teveccühe layık olup milletimizle birlikte hizmet siyaseti yapacağız." dedi.

Samsun'un, Karadeniz'in incisi olan özel bir kent olduğunu dile getiren Topsakal; "Bu kentin bir evladı olmak bana huzur veriyor. Samimi, içten ve yürekten olan milletimin sevgisi bize yeter. Her biri baştacımız, onurumuz ve güvenimizdir." dedi.

Samsun'un sorunlarını, beklentilerini ve özlemlerini çok iyi bildiğini söyleyen Topsakal,; "Halkımızın helal oylarıyla mecliste görev alırsak Samsun'la yatıp Samsun'la kalkacağım. Bu şehir benim namusum ve şerefim olacak." diye konuştu.

 

Seçimlere kısa bir süre kaldığını ve Cumhur ittifakının 14 mayısta büyük zafer ilan edeceğini belirten Topsakal; "Bizler sadece seçimlere değil, seçimlerden sonra Türkiye'yi müreffeh seviyeye çıkartacak büyük projelere, tarihi anlara hazırlık yapıyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin