Siyaset
Giriş Tarihi : 02-05-2023 21:22

KARKUCAK: SAMSUN  "İYİ PARTİ" DİYOR

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. AHMET Karkucak Seçim çalışmaları kapsamında Havza, Ladik ve Kavak'ta vatandaşlarla buluştu.

KARKUCAK: SAMSUN 

İYİ Parti'nin Samsun'da birinci parti olacağını söyleyen Karkucak; "Vatandaşlarımızın gözlerindeki değişimi ve partimize olan ilgisini görebiliyorum. Ben bir doktorum milletimizin gözleri yalan söylemez. Hem ülkede hem de Samsun'da 1. Parti olarak sandıktan çıkacağız. Halkımızın değişim gücünü herkes görecek." dedi.

Samsun için çok büyük projeler hazırladıklarını ve iktidara geldiklerinde projeleri teker teker hayata geçireceklerini belirten Karkucak; "Bu şehir Karadeniz'in inci kenti ve çok özel bir şehir. Samsun'a bundan sonra yapılacak her yatırımın arkasında bizlerin imzası olacak. Halkımız bize inanıyor ve güveniyor. Bizlerde onların güvenini asla  boşa çıkarmayacağız" diye konuştu.

Seçimlere 12 günlük bir süre kaldığını ve sandıktan partilerinin çok güçlü bir şekilde çıkacağını sözlerine ekleyen Karkucak; "Ben şehrimizin doĝusunu, batısını geziyor ve halkımızla birlikte oluyorum. Kendi içlerinden birilerini görünce mutlu oluyorlar. Biz bu şehrin topraklarında doğduk, büyüdük. Gidecek başka yerimiz yok. Bizim sözümüzün bir değeri var. O da bu şehrin evladı olma sorumluluğumuzdur." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin