Levent Et Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk, Atakum Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen ve geleneksel hale getirmeyi planladığı iftar programında çok sayıda davetliye ev sahipliği yaptı. Programın onur konuğu Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan oldu. Halit Doğan masaları tek tek gezerek davetlilerle selamlaştı. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Levent Et Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk, iftar programına katılan herkese teşekkür ederek, ''Levent Et olarak yaklaşık 4 yıl önce Çarşamba'da besi tesisi kurduk. Geçen yıl üreticiden tiketiciye mantığı ile vatandaşımızın et ihtiyacını karşılamak için Mustafa Kemal Bulvarı'nda ilk şubemizi açtık. Halit başkanımız kuruluşumuzdan bugüne bizleri hep destekledi. Kendisine destekleri için teşekkür ediyor ve Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında başarılar diliyorum. Allah hepimizin niyetlerini kabul etsin, herkesin Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyorum'' dedi.

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan ise, davetlilere kandini tanıtarak, seçim süreci ve seçim çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra yapacağı projeleri anlattı. 

Programa Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, önceki dönem Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, önceki dönem MHP İl Başkanı Taner Tekin, iş insanları, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.