Siyaset
Giriş Tarihi : 28-04-2023 12:21

MHP'Lİ DEMİR: BU MİLLET KAVGALI EVE KIZ VERMEZ

Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Samsun Milletvekili Adayı Prof. Dr. Hüseyin Demir Terme Ulusoy Tesisleri'nde muhtar ve sivil toplum temsilcileriyle yemekte buluştu

MHP'Lİ DEMİR: BU MİLLET KAVGALI EVE KIZ VERMEZ

Yemek sonrası bir konuşma yapan Demir; "Bir tarafta topluma hiç bir şey vaadetmeyen bir muhalefet diğer tarafta hergün ülkemizi ileriye taşıyacak  devasa projelere imza atan, açılışları ve yeni temelleri atan cumhur ittifakı. Bu halk kime oy verecek? Tabiki kendisine hizmet edene, gelecek nesillere yeni ve güçlü bir gelecek hazırlayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'ye." dedi.

 

Bir akademisyen olarak yıllarca hem kendi şehrime hem de ülkeye hizmet etmeye çalıştığını ifade eden Demir; "Şimdi siyasi kimliğimle karşınıza çıkan bir isim oldum. Tek hedefim var ülkeme ve şehrime hizmet etmek. Bu şehirde doğmaktan, büyümekten, ekmeğimi kazanmaktan her zaman gurur duydum. Şimdi borcumu ödemek ve Samsun'a hizmet etmek için aday oldum. Bu onuru bize yaşatırsanız gece gündüz demeden sizlerin hizmetkarı olarak vargücümle çalışmaya devam edeceğim." diye konuştu.

 

Ülkenin geleceğini bu seçimlerde halkın belirleyeceğini sözlerine ekleyen Demir; "yüzyılın seçimlerine gidiyoruz. Halkımız bir tercih yapacak. Hizmet siyaseti mi? Yoksa bölen bir siyaset anlayışı mi? En doğru kararı elbette millet verecek. Benim halkım geleceğini istikrardan yana  Türkiye'nin huzuru, refahı ve müreffeh geleceğinden yana kullanacağına gönülden inanıyorum. Bu millet kavgalı eve kız vermez. Huzur ve güven arar." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin