MHP Samsun Milletvekili adayı Prof.Dr. Demir, partisinin oylarını arttırırken, Samsun'da ise adeta adım atılmadık yer bırakmadı.

Gittiği her yerde Samsun halkından büyük bir ilgi gören MHP Samsun Milletvekili adayı Prof. Dr. Demir "Samsun beni bağrına bastı bu şehre hizmet etmek benim icin boynumun borcudur." dedi.

Yaklaşık bir aydır Samsunlularla büyük bir kaynaşma yaşadıklarını ve bu şehrin sorunlarını mecliste ortak akılla çözeceklerini söyleyen MHP Milletvekili adayı Demir; "Samsun halkı yeni yüzler yeni siyasetçiler görmek istiyor. Bu dönem bende siyasete onlarla birlikte başladım. İnanılmaz karşıladılar ve bundan büyük bir mutluluk duydum. Sorunlarımızı konuştuk, dertleştik ve çok değişik fikirleri dinledik. Ben onlara layık bir vekil olacağım. Daha doğrusu Samsun'da siyaseti onlarla birlikte yapacağız." diye konuştu.

MHP'nin Samsun"da çok başarılı olacağını ve ciddi bir milletvekili sayısıyla meclise gideceğini belirten Demir;, "Her adayımız birbirinden değerli ve kıymetli. Hepsi saha da ve partimizin başarısı için alınteri döküyor. Biz de sahadayız. Samsun'da çok büyük bir sürpriz yapacağız. Bize inanın ve destek olun." diyerek sözlerini tamamladı.