Siyaset
Giriş Tarihi : 02-05-2023 22:34   Güncelleme : 02-05-2023 22:37

O SÖZLERİ AYAKTA ALKIŞLANDI.. DEMİR: MİLLETİMİZ KARARINI CUMHUR İTTİFAKINA VERMİŞ

MHP Samsun Milletvekili Adayı Prof. Dr. Hüseyin Demir, MHP İlkadım Belediye Meclis Üyesi Mustafa Umar'ın verdiği yemekte bir konuşma yaptı.

O SÖZLERİ AYAKTA ALKIŞLANDI.. DEMİR: MİLLETİMİZ KARARINI CUMHUR İTTİFAKINA VERMİŞ

Türkiye'nin geleceğinin Cumhur ittifakında olduğunu ve milletin bu kararı çoktan verdiğini dile getiren Demir; "Ben hepinizin bildiği gibi içinizden biriyim. Bir aydır sahadayız. Milletimizle hemhal oluyor, dertlerini dinliyor ve onların sesi nefesi olmaya gayret ediyoruz. Benim halkım gerçeği görmüş ve Cumhur ittifakından yana tavrını koymuş. Bu beni çok mutlu ediyor. Bu şehrin bir evladı olarak gururlanırken, sorumluluğumuz da kat kat artıyor. Onlara bütün arkadaşlarımla birlikte layık olacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın." dedi. 

14 mayısta sandıkları halkın Cumhur ittifakından yana patlatacağını ve muhalefetin siyasi mefta olacağını dile getiren Demir; "Bu topluma umut olamayan 9'lu masada her şey var ama ülkem için umut olacak bir şey yok. Hiç birimiz bu ülkenin kazanımlarını heba edecek durumda değil. Ülkesini seven bizler buna müsaade etmeyiz. Çocuklarımızın geleceği Cumhur ittifakındadır. Güçlü geliyoruz. Halkımızla birlikte geliyoruz, milletin sesi ve nefesi olarak geliyoruz. Buna yürekten inanıyorum." diye konuştu.

MHP tarihinin en yüksek oyunu alarak seçimlerden zaferle çıkacaklarını sözlerine ekleyen Demir; "Bu seçimlerde çok ciddi oy alacağız. Saha bize onu gösteriyor. Partimize vatandaşlarımızın büyük bir ilgisi var. Ben halkımızın gözlerinde bunu okuyorum. İnşallah tarihimizin en yüksek oyunu alacaĝız." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin