Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Samsun Milletvekili Adayı İlyas Topsakal Terme'de Seçim koordinasyon merkezi açılışına katıldı, Tekkeköy'de vatandaşlarla buluştu.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği SKM açılışında konuşan Topsakal; "Bizler 85 milyon nüfusuyla bir ve beraber olan büyük Türk milletiyiz. Gidecek ne başka bir ülkemiz, verecek ne bir karış vatan toprağımız var. Bu yüce milleti kimse bölemez, bunun en büyük teminatı Milliyetçi Hareket Partisi'dir." dedi.

 

Bu seçimlerin Türkiye için kritik bir seçim olduğunu, dünyanın gözü kulağının ülkemizde bulunduğuna  dikkat çeken Topsakal; "Türkiye her alanda yaptığı yatırımlar, savunma sanayiinde attığı adımlarla tüm dünyanın gıpta ile baktığı bir ülkedir. Bunun mimarı Cumhur ittifakıdır. 14 mayıs tarihi bir dönemeç olup zafer bizlerin olacaktır." diye konuştu.

Samsunlu olmaktan, bu şehrin bir evladı olarak karşınızda bulunmaktan büyük bir gurur duyduğunu söyleyen Topsakal; "Bizim görevimiz bu şehri kalkındırmak, geliştirmek, büyütmek, istihdam sağlamak ve Samsun'u layık olduğu yere taşımaktır. Kadromuz çok güçlü. Samsun'un çocukları mecliste sizin sesiniz olacaktır. Bize güç verin, destek olun." şeklinde konuştu.

 

Topsakal sözlerini şöyle tamamladı: "Samsun görüyorum ki bu seçimlerde kendi çocuklarına tam destek çıkıyor. Bu beni çok mutlu ediyor. Buradan sizlere söz veriyoruz. 24 saat bu şehrin emrinde olacağız. Samsun'la yatıp, Samsun'la kalkacağız. Sizlerin sevgisi her şeye değer."