Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

AK Belediyeciler Tokat'ta buluştu

​Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tokat'ta AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Karadeniz Bölge Toplantısına katıldı.

AK Belediyeciler Tokat'ta buluştu
Advert

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya başkanlığında Tokat Dedeman Otel’de gerçekleştirilen toplantıda belediye başkanları bir araya gelerek tecrübe paylaşımında bulundu.

Bu tür toplantıların şehirlerin gelişimi için büyük önem arz ettiğini ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Teşkilatçılık deyince akıllara ilk olarak AK Parti geliyordu. Şimdi belediyecilikte de AK kadrolar akıllara kazındı. Hükümetimizin yatırım politikaları sayesinde hizmet merkezlerde kalmadı en ücra mahallelere kadar ulaştı. Bugün Türkiye’nin her yerinde vatandaşlarımız gerek sosyal medya, gerek telefon, gerekse e posta aracılığı ile belediyelerimiz ile iletişime geçiyor. İnanıyorum ki bizde olduğu gibi tüm belediyelerimiz bu iletişim kanallarını kullanarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretiyor. Böylesine hızlı bir süreçte sorunlar çözüme kavuşuyor. Bizlere bu imkanların sağlanmasında şüphesiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın payı büyüktür. Belediyeciliğin üstadı kendisidir. Bizler de onun yolunda vatandaşımıza hizmet etmek için çabalıyoruz. Bu toplantıda yine aynı şekilde vatandaşımızın memnuniyetini nasıl arttırırız, şehirlerimizi nasıl geleceğe taşırız onu konuşuyor olacağız. Tecrübelerimizi diğer belediye başkanlarımızla paylaşacağımız bu buluşmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  

Toplantıya Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, milletvekili Zeyid Aslan ve bölgede görev yapan 215 belediye başkanı katılım sağladı. 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak