AK Parti İl Başkanı Göksel; 'AK Sevda 16 Yaşında'

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti'nin kuruluşunun 16. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Göksel, mesajında şu ifadelere yer verdi:

AK Parti İl Başkanı Göksel;  'AK Sevda 16 Yaşında'

İLK GÜNKÜ İNANÇ VE AZİMLE ÇALIŞIYORUZ

"14 Ağustos 2001'de Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’ diyerek başlattığı siyasi mücadele bugün 16. yılına ulaşmıştır. Türk siyasetinde ezberleri bozan, milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran AK Parti Hareketi; Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiştir. 'Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın' anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olunmuştur. Bizler AK Parti Samsun İl Teşkilatları olarak 14 Ağustos 2001 yılındaki heyecanımızla ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. 

AK PARTİ DÜNYA PARTİSİDİR

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin açılışında ‘Biz yalnızca Türkiye Partisi olmaya değil, dünya partisi olmaya geliyoruz’ demişti. Bugün AK Parti bir dünya Partisidir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, Dünya’da tüm mazlumların umudu olmuştur. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK Kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 16. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu'ndan olağanüstü kongre açıklaması
Kılıçdaroğlu'ndan olağanüstü kongre açıklaması
Nazilli'deki 5 kişinin öldürüldüğü katliamda sır perdesi aralanıyor
Nazilli'deki 5 kişinin öldürüldüğü katliamda sır perdesi aralanıyor