Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş SMMMO’yu ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş SMMMO’yu ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret ederek Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) genel kurul çalışmalarından arda kalan zamanlarında Samsun'a gelerek bir dizi programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla biraraya gelen, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile meslek odalarını ziyaret ederek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar üzerine istişarelerde bulunan Milletvekili Köktaş, kendisine iletilen öneri ve taleplerin çözümü üzerine de gerekli görüşmeleri yapıyor.
Bu kapsamda Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret eden Milletvekili Köktaş, Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyelerinden mesleğin sorunları hakkında kendisine iletilen konuları not aldı. 
Gerçekleşen ziyarette konuşan Milletvekili Köktaş, "Hükümetimiz içinde bulunduğumuz durumun farkında olarak, içeride ve dışarıdaki ekonomik dinamikleri ayakta tutabilmek, ekonomiye canlılık katabilmek için bütün paydaşlarıyla gerekli görüşmeleri yaparak tedbirlerini alıyor. Muhasebeci ve Mali Müşavirler bu paydaşların olmazsa olmazlarıdır.  Onlarında görüş, önerileri, dilek ve temennileri aynı hassasiyetle dikkate alınıyor. Belki ihmal ettiğimiz konular olabilir, bunları da hatırlatarak dikkate alınması, hem meslek erbabı olan Muhasebe ve Mali Müşavirlerimiz hemde sanayici işadamlarımıza daha rahat hareket etme imkanı sağlanacaktır." dedi.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar'da nazik ziyareti için Milletvekili Köktaş'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

fuat köktaş Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler smmmo

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Akyurt ilçesinde katliam gibi kaza!.. 4 ölü, 1 yaralı!
Ankara Akyurt ilçesinde katliam gibi kaza!.. 4 ölü, 1 yaralı!
Hakan Şükür ve Arif Erdem hakkında karar verildi
Hakan Şükür ve Arif Erdem hakkında karar verildi