Advert

Başkan Göksel istifa etti mi? İşte cevabı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, dün ani bir kararla Ankara'ya çağrılmıştı. İstifa edeceği yönünde beklentilere cevap veren Göksel;'İstifa yok. Şu anda nerede kalmışsak oradan devam ediyoruz.' dedi.

Başkan Göksel istifa etti mi? İşte cevabı

İSTİFA ETMEM İSTENMEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Ankara'da Mustafa Ataş'la yaptığı 1 saatlik görüşmenin ardından 'İstifası istendi' söylentilerine açıklık getirdi. Ankara'da istifa olaylarının gündeme gelmediğini belirten Göksel;'Sayın Mustafa Ataş'la teşkilatmızda 1 saatlik bir görüşme yaparak partimizin Samsun'daki genel durumu ile ilgili bilgi verdim. İstifamın istendiği şeklindeki söylentiler asla doğru değildir. Dün nerede isek kaldığımız yerden yolumuza devam ediyoruz.' dedi.

AK PARTİ DAVA PARTİSİDİR
AK Parti İl Başkanı olan bir kişinin Ankara'ya giderek genel merkezde görüşme yapmasının gayet doğal bir süreç olduğunu sözlerine ekleyen Göksel;'Her zaman söylüyorum. Burası AK Parti'dir. Burada şahıslara dayalı bir siyaset anlayışı olmaz. Aslolan davamızdır. Bu koltuklarda kimselere baki değildir. Görevimin başındayım ama partim benden istifa etmemi isterse bir dakika bile düşünmem. 'Görevine devam et' derse de canımla başımla görevime devam ederim' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Trump: Bedeli ağır olur
Trump: Bedeli ağır olur