Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

ESKİ BAŞKANIN EKİBİ KRİTİK GÖREVLERE ATANIYOR... GÖKSEL'İN SUÇU NEYDİ?

AK Parti'de İlkadım İlçe Başkanlığı görevine Teşkilat Başkanı Salih Çelik'in getirileceği öğrenildi. Muharrem Göksel'in yönetiminde görev alan isimlerin en önemli yerlere atanması ise 'Göksel'in suçu neydi?' sorusunu gündeme getirdi.

ESKİ BAŞKANIN EKİBİ KRİTİK GÖREVLERE ATANIYOR...  GÖKSEL'İN SUÇU NEYDİ?
Advert

AK PARTİ'DE KAFA KARIŞTIRAN ATAMALAR
AK Parti'de Eski İl Başkanı Muharrem Göksel döneminde görev yapan il başkan yardımcısı Hakan Karaduman'ın il başkanlığına getirilmesi, teşkilat başkanı Salih Çelik'in ise Samsun'un en büyük ilçesi İlkadım ilçe başkanlığına atanacak olması bir dönemin en çok reyting alan dizisi 'Fatmagül'ün suçu ne?' sorusunu gündeme getirdi. AK Parti Eski İl Başkanı Muharrem Göksel yönetiminin başarısız olduğu gerekçesiyle Başkan Göksel'in görevden alınıp, onun yönetimindeki isimlere en kritik görevlerin verilmesi ise AK Parti'de kafaları karıştırdı.

KRİTİK YERLERDE GÖKSEL'İN EKİBİ VAR
Muharrem Göksel döneminde Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Karaduman'ın il başkanlığı makamına getirilmesi, yine Göksel döneminde en kritik yer olan Teşkilat Başkanlığı görevinde olan Salih Çelik'in ise yeni dönemde İlkadım İlçe Başkanlığına getirileceği iddiaları 'AK Parti'de sadece başkan Göksel mi başarısızdı?' yorumlarına neden oldu. Bazı AK Partililer ise Karaduman'ın tercihlerine bakıldığında 'Göksel'e ''operasyon mu yapıldı. AK Parti'de düğmeye kim bastı?' şeklinde görüşlerini söylüyorlar.

ERDOĞAN'A ŞİKAYET MEKTUBU YAĞIYOR
Bu arada ilçe başkanlarının görevlerinden istifa ettirilmeleri sürecinde Eski Başkan Muharrem Göksel'e yakın olan isimlerin görevlerinden alınmaları AK Parti'de en çok konuşulan ve tartışılan konuların başında geliyor. AK Parti'de Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve İl Koordinatörü Cumhur Ünal'ın da tarafsızlıklarını tamamen yitirdikleri söylenirken, partide liyakatı esas alan anlayışın bu 2 isimle bitirildiği belirtiliyor. Turan ve Ünal ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'dan çok sayıda şikayet gönderildiği ifade ediliyor.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK, taciz ve tecavüzün faturasını yine kadın teröristlere ödetiyor
PKK, taciz ve tecavüzün faturasını yine kadın teröristlere ödetiyor
Kırgız asıllı yengesini boğarak öldüren sanık: Gözüm döndü
Kırgız asıllı yengesini boğarak öldüren sanık: Gözüm döndü