KIRCALI: TÜRKİYE VE AK PARTİ'NİN ÖNÜ KESİLMEK İSTENİYOR

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı 3 günde 4 ilçeyi ziyaret ederek çeşitli programlara katıldı.

KIRCALI: TÜRKİYE VE AK PARTİ'NİN ÖNÜ KESİLMEK İSTENİYOR

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Terme içesinde partisinin İlçe divan toplantısına katıldı. Terme Engelliler Derneği'ni ziyaret ederek engelli vatandaşlarla buluştu. Kırcalı, İlkadım ilçesinde ise 11. Balkan Türkleri kongresine katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Kongre sonrasında vatandaşları ziyaret eden Kırcalı, Çarşamba'nın Dikbıyık Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptı.

Kırcalı bu ziyaretlerinin ardından Bafra'da incelemelerde bulundu. Hayırsever iş adamı Akif Arslan’ın yaptırmakta olduğu işletme fakültesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı. İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi kapsamında İklim Değişikliği konulu Lise Fotoğraf Yarışmasında 1.lik ödülüne layık görülen Salih Kürşat Öztürk'ü okulunda ziyaret ederek tebrik etti.

Bafra Kızılırmak Anadolu Lisesine ziyarette bulunan Kırcalı, burada öğretmen ve öğrencilerle birlikte oldu. Badminton U17 Avrupa Şampiyonası'nda 2. olan öğrencileri tebrik eden Kırcalı, Bafra İlçe Sosyal Hizmet Merkezi ile İlçe Belediye Başkanlığının birlikte düzenledikleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programına ile Bafra 1453 Fetihspor’un şampiyonluk gecesine katıldı.

Kırcalı burada yaptığı konuşmada;' Partimiz kurulduğu günden itibaren AK Parti ve Erdoğan’ın önü kesilmek istenmektedir. Türkiye'nin ve AK Parti'nin önünü kesme oyunlarına asla gelmeyeceğiz Türkiye 1,5 yıl içinde 3 seçim birden yaşayacak. Aynı oyunlar sahneleniyor. Türkiye kalkınıyor,  milli geliri artıyor,  nükleer santraller kuruyor,  şehir hastaneleri, köprüler, oto yollar, toplu konutlar kuruyor.' dedi.

Kırcalı sözlerini şöyle tamamladı: ' 3.Havalanı yapılıyor,  petrol ve doğal gaz hatları yapılıyor, Kanal İstanbul’da son aşamaya gelindi. Yerli tankımızı, silahlarımızı, insansız silahlı ve silahsız hava araçlarımızı, gemilerimizi üretiyoruz. Yerli uçağımızı, otomobilimizi üreteceğiz. Elbet de üzerimize oyun oynayacaklar. Onların oyunları varsa bizimde milletimiz var. Allah’tan başka kimseye boyun eğmedik ve eğmeyeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayıp Evrim soruşturmasında yeni gelişme
Kayıp Evrim soruşturmasında yeni gelişme
Meral Akşener: Kurultayda aday olmayacağım
Meral Akşener: Kurultayda aday olmayacağım