Advert
Advert

O DOKTORDAN İDDİALARA SERT YANIT... ADALET ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ

Atasam Hastanesi'nde Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan Dr. Nihat Akçay medya da hakkında çıkan iddialara sert yanıt verdi. Akçay;'Bana iftira atanlar hukuk önünde hesabını verecekler' dedi.

O DOKTORDAN İDDİALARA SERT YANIT...  ADALET ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ

İDDİALAR ASILSIZDIR

Samsun'da Atasam Hastanesi'nde kardiyoloji uzmanı olarak görev yapan Dr. Nihat Akçay, Samsun yerel medyasında hakkında çıkan haber ve şikayetlere sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Akçay;'Son günlerde Samsun kamuoyunda şahsıma yönelik son derece çirkin bir iftira kampanyası başlatılmış olup, bu iftira kampanyasının belli merkezler tarafından organize edilip körüklendiği anlaşılmaktadır.' dedi.

BENİM DURUŞUM BELLİ
Akçay, sözlerini şöyle tamamladı'Beni tanıyan bilen tüm dostlarıma, hastalarıma, Samsun halkına şunu ifade etmek isterim ki; Ben tüm hayatımı milletime ve Türk tıbbının hizmetine adamış bir insanım. Şahsıma karşı yöneltilen bu iftiralar hiç bir zaman bizi yıldıramayacak ve milletimize hizmetten alıkoyamayacaktır. Büyük ATATÜRK'ün "Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz" veciz sözü hayat boyu rehberimizdir.'

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Harekatı'nın kaderini değiştiren bu silahlı İHA'lar, silahsız İHA'lar'
'Harekatı'nın kaderini değiştiren bu silahlı İHA'lar, silahsız İHA'lar'
Motorine ve otogaza zam
Motorine ve otogaza zam