Advert

PARA YATTI KRİZ BİTTİ! SAMSUNSPOR'DA MUTLU SON

Samsunspor’da bugün yaşanan kritik gün Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın gayretiyle mutlu sonla noktalandı. Hasan, Ufuk, Abdülkerim, Erkam ve Halil İbrahim Pekşen'in paraları ödenince kulüpte kaldılar.

PARA YATTI KRİZ BİTTİ! SAMSUNSPOR'DA MUTLU SON

KRİZİ YILMAZ ÇÖZDÜ
Samsunspor’da 5 futbolcunun paralarının ödenmemesi durumunda serbest kalmasıyla başlayan kriz mutlu sonla bitti. Kırmızı Beyazlı ekipte 5 futbolcunun parasının ödenmesi için bugün son gündü. Erkam Reşmen, Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim Bardakçı, Ufuk Budak ve Halil İbrahim Pekşen’e bugün mesai bitimine kadar alacaklarının ödenmesi gerekiyordu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından sağlanan kaynak ile 5 futbolcunun parasının ödendiği belirtildi.  Bu gelişme üzerine 5 futbolcunun takımda kalacağı öğrenildi. 

RAHAT NEFES ALDILAR
Bilindiği üzere futbolcular bir süre önce paralarını alamadıkları gerekçesiyle federasyona başvurmuş o başvuru süreci bugün doluyordu. Vali Osman Kaymak'ın başkanlığında son bir haftadır yürütülen çalışmalar bugün Başkan Yılmaz'ın futbolcuların paralarını ödemesiyle son buldu. Taraftarların büyük bir sevinçle karşıladığı bu gelişme takımdaki puslu havayı da dağıttı. Bu akşam yapılan idmanda futbolcuların neşeli halleri gözlerden kaçmazken, takımın hırslı ve azimli olması da gelecek için ümit verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2018-01-04 Mevcut vali olmasaydı imkansızdı o paraların yatması
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 haftada 33 terörist etkisiz hale getirildi
1 haftada 33 terörist etkisiz hale getirildi
Erdoğan: Suriye’de güvenli bölgeleri genişletmeye devam edeceğiz
Erdoğan: Suriye’de güvenli bölgeleri genişletmeye devam edeceğiz