Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ... İYİ Kİ VARSIN 'ORHAN BABA'

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Bodrum'da tatini geçiren Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın doğum gününde biraraya geldiler.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ...  İYİ Kİ VARSIN 'ORHAN BABA'
Advert

SAMSUNLU OLMAK AYRICALIK
Samsun Dernekler Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve SAYSİAD Genel Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın doğum gününde bir araya geldiler. Bodrum'un en ünlü mekanlarından birinde 75. doğum gününü kutlayan Orhan Gencabay'ın mutlu gününde yanında olan Gümüş; 'Saysiad başkanımız Av. Ayşe Üstünel Dağdelen hanım ile beraber Bodrum’da sanat güneşimiz saygıdeğer dostum “Orhan Gencebay’ın” 35. Yaşgünü kutladık. Nice yıllar dilerim.' dedi.

SANAT GÜNEŞİMİZ HALEN GENÇ
Gencebay'ın bir kaç yakın dostu ile kutladığı doğum gününde esprileri ile geceye damga vuran Gümüş; 'Sayın Gencebay'ın 35. yaş gününde! yanında olmak Samsunluların buluşması anlamında çok değerliydi. Kutladığımız yaş gününde bizimle yakından ilgilenen güzelliğinden ve zarafetinden bir şey kaybetmeyen eski Türkiye güzelimiz “Sevim Emre” hanımefendiye'de ayrıca teşekkür ederim. Samsunlular Bodrum'u fet etti.' diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çorum'da üniversite öğrencisi kendini astı
Çorum'da üniversite öğrencisi kendini astı
Doğu Karadeniz'de kar ulaşımı aksatıyor
Doğu Karadeniz'de kar ulaşımı aksatıyor