Spor
Giriş Tarihi : 03-03-2021 12:43   Güncelleme : 03-03-2021 12:56

Adana Demirspor hazırlıkları başladı

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, dayanıklılık koşusu, 7’ye 3 oyun ve 10’a 10 yarı sahada oyunun ardından son buldu. Antrenman öncesi kırmızı beyazlı ekibin başarılı savunma oyuncusu Erhan Kartal’a takım arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı.

Adana Demirspor hazırlıkları başladı

Yılport Samsunspor'da cumartesi günü oynanacak zorlu Adana Demirspor maçı hazırlıkları başladı. Keçiörengücü deplasmanı sonrasında takıma verilen bir günlük istirahatin ardından kırmızı beyazlı ekip teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde dün itibariyle Adana Demirspor maçı için bir araya geldi. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlığı tam olarak geçen Tomane'nin de katılması camiada yüzleri güldürdü. 

MORALLER YERİNDE 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, dayanıklılık koşusu, 7’ye 3 oyun ve 10’a 10 yarı sahada oyunun ardından son buldu. Antrenman öncesi kırmızı beyazlı ekibin başarılı savunma oyuncusu Erhan Kartal’a takım arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı. Antrenman sahasında gerçekleşen sürpriz kutlamada teknik heyet ve futbolcular, Erhan Kartal’ın yeni yaşını tebrik etti. Erhan Kartal, doğum günü pastasını Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın elinden yedi.