Spor
Giriş Tarihi : 06-06-2022 15:18

Alim Öztürk Samsunspor'a yakın

Ümraniyespor'un başarılı stoperi Alim Öztürk ile büyük ölçüde anlaşmaya varan kırmızı beyazlı ekip, tecrübeli savunmacıyı önümüzdeki günlerde Samsun'a davet edecek.

Alim Öztürk Samsunspor'a yakın

Samsunspor aradığı stoperi buldu. Kırmızı beyazlı ekip, bir süredir temas halinde olduğu Ümraniyespor'un tecrübeli savunmacısı Alim Öztürk ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Kırmızı beyazlı ekibin, prensip anlaşmasına vardığı 30 yaşındaki oyuncuyu önümüzdeki günlerde Samsun'a davet edecek ve resmi mukaveleye imza attıracak. Ümraniyespor'da başarılı bir sezon geçiren Alim Öztürk 33 maçta ilk 11 de forma giyerken;: 4 gol ve 1 asistle takımına katkı sağladı. 

İMZAYA ÇOK YAKIN

Kırmızı beyazlı ekibin dış transferde olduğu gibi iç transferde de görüşmelerine devam ediyor. Bu hafta yoğun bir mesai harcayacak Samsunspor yönetiminin, taraftarlarını heyecanlandıracak oyuncu transferlerine imza atması bekleniyor. Zira taraftar sabırsazlanmaya başladı. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın yeni sezonda takımı hedefe taşıyacak kalitede bir kadro kuracaklarının müjdesini verdi.