Samsun Haber
Giriş Tarihi : 11-08-2020 12:28   Güncelleme : 11-08-2020 12:28

Anadolu Kitabevi'nden görkemli açılış

Samsun'un yeni kitap evi Anadolu Kitabevi Atakum ilçesinde hizmet vermeye başladı. Kitabevinde her çeşitten kitap yer alırken çoğunluk olarak eğitim kurumlarının kitap ihtiyacı karşılanacak.

Anadolu Kitabevi'nden görkemli açılış

Anadolu Kitabevi ve Dağıtım görkemli bir açılışla faaliyete geçti. Açılışa KADEF Başkanı Bayram Erişgin, emekli öğretim üyesi Bahri Çakır ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış programına mazeretinden dolayı katılamayan yerel firma temsilcileri birer çelenk gönderdi. Açılış kurdelesini, KADEF Başkanı Bayram Erişgin, işletme sahibi Ergün Sağlam ile birlikte kesti. Açılış öncesi emekli öğretim üyesi Bahri Çakır, davetlilerle birlikte dua yaptı. 

HER TÜRDE KİTAP     

Perakende ve toptan kitap satışı yürütecek olan Anadolu Kitabevi&Dağıtım, okul öncesi eğitim ve hazırlık düzeyinden başlayarak İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite düzeylerinde resmi ve özel eğitim kurumlarının kitap ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. İşletmenin bünyesinde kırtasiye ürünleri ve eğitici kitaplar da bulunuyor. Anadolu Kitabevi&Dağıtım, Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:188’de hizmet veriyor.

Anadolu Kitabevi&Dağıtım, dualarla Atakum ilçesinde hizmete açıldı.