Spor
Giriş Tarihi : 13-09-2019 14:11

Ankara'ya 3 puan yolculuğu

Bu hafta lişin genç ve istekli takımı Bakspor ile oynayacak olan Samsunspor'un Ankara yolculuğu başladı. Taraftarların da akın etmesi beklenen karşılaşma öncesi ise moraller yerinde. Tek hedef 3 puan.

Ankara'ya 3 puan yolculuğu

Türkiye Futbol Federasyonu İkinci Lig Beyaz Grup'ta sezona iki de iki yaparak başlayan Yılport Samsunspor, yarın ligde karşı karşıya geleceği Başkent Akademi FK maçı için Ankara'ya hareket etti. Bugün yapılan antrenmanın ardından kulübe ait otobüsle Başkent'e doğru yola çıkan kırmızı beyazlı kafilede yüzler gülüyor. Teknik direktör İrfan Buz, herşeyin yolunda gittiğini söyledi. 

Saat 13.30 itibariyle kulüpten Ankara'ya doğru yola çıkan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör İrfan Buz, "Her açıdan çok zor bir maç oynayacağız. Hafta başından itibaren iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ligde kazandığımız maçların puan sıralamasında kıymetinin olması adına bu maçı da kazanmamız gerekiyor. Bunun için tüm çalışmalarımızı yaptık. İnşallah yine taraftarımızın büyük desteğiyle bu 90 dakikadan da yüzümüzün akıyla ayrılacağız" dedi.