Güncel
Giriş Tarihi : 21-03-2021 15:21   Güncelleme : 21-03-2021 15:21

Araç Kiralama Hizmetinde Ayrıcalık İsteyenler için: Enterprise

Farklı segmentlerdeki tüm araçları uygun fiyatlarla temin etmek isteyenlerin tercihi Enterprise; geniş araç seçenekleri için de size en uygun araçları sunar.

Araç Kiralama Hizmetinde Ayrıcalık İsteyenler için: Enterprise

Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren Enterprise, kaliteli hizmet şiarıyla yarım asrı aşkındır tüm dünyada hizmeti ile öne çıkıyor. Peki ya siz, ayağınızın yerden kesilmesini istediğiniz anda güvenli bir araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, ne yapmalısınız?

İster iş seyahati isterse tatil organizasyonu; gidilecek yer söz konusu olduğunda, ilk akla gelen ulaşım sorunudur. Gideceğiniz yere uçakla gitmeye karar verdiyseniz, ulaşım sorununun önüne geçmek için yapılabilecek en akıllıca seçim, araç kiralama hizmetidir. Günlük, haftalık ve uzun dönem kiralama seçenekleri sayesinde, ulaşım sıkıntı olmaktan çıkar ve keyfe dönüşür.

Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Araç sahibi olmanın avantajları olduğu kadar, dezavantajları da mevcuttur. Bu dezavantajlar; araç kiralama hizmetlerini satın alarak, avantaja dönüşebilir. Bu avantajlar ise;

  • Oturduğunuz yerden istediğiniz marka otomobile bir tıkla ulaşmak,
  • Araç bakımı ve onarımı ile uğraşmadan, özgürce seyahat etmek,
  • Herhangi bir markaya bağlı kalmadan, sevilen ve popüler pek çok marka arasından tercih olanağı bulmak,
  • Aracın teslim alınması veya teslim edilmesi durumlarında, en yakın noktayı belirlemek,
  • Kaliteli hizmet avantajı sunan araç kiralama şirketleri ile iletişime geçerek, sigortalı araç güvencesi ile yolculuk yapmak,
  • Günlük, haftalık ve uzun dönem araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak suretiyle, her türlü ihtiyaca uygun doğru aracı bulmak, şeklinde sıralanabilir.

Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Araç kiralama hizmetinin tercih edilmesinin başlıca nedeni; araç bakımı ve sorumluluğu ile uğraşmamaktır. Bu doğrultuda tercih edilen kiralama seçeneklerinde, son yıllarda en çok artış gösteren seçim, günlük kiralamalardır. Ayrıca filo araç kiralama hizmetleri bulunur, bu ise; genellikle şirketlerin, tercih ettiği kiralama türleri arasındadır.

Yalnızca; tatil ve iş seyahati için değil, şehir içi ulaşımda da, kiralama hizmetleri tercihi oldukça yaygındır. Bu bakımdan, haftalık araç kiralama seçeneklerinin yanı sıra, uzun dönem kiralama seçenekleri de tercih arasında sunulur.

Araç sahibi olmadan da ulaşımın keyfini çıkarabilme imkanı, araç kiralama seçeneğiyle sunulur. Seyahatlerin ise; en güzel yanı, ulaşım sıkıntısını düşünmeden hareket etmektir. Bu bilinçle tercih edeceğiniz lüks ve kaliteli araçlarla, siz seyahate ve gideceğiniz yere odaklanır, gerisini ise; kaliteli ve güvenli araç seçeneklerini barındıran, firmaların tecrübesine bırakırsınız.

İster Bireysel İster Kurumsal için Uygun Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama seçenekleri sunumu, zenginlik ve çeşitlilik içermelidir. Sayısız marka ve seçeneği hizmete sunan firma güvencesi çok önemlidir. Araçların gerekli bakımlarının zamanında yapılması, güvenlik açısından önem taşır. En uygun araç kiralama şirketleri arasında yer alan Enterprise'da tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren Enterprise aracılığıyla, müşterilere özel olanaklar sunulur. Bu olanaklar; özel indirim ve kampanyalar şeklinde, firmalara zaman zaman uygulanır. Ulaşım derdini ortadan kaldıran Enterprise gibi lider bir firmayı tercih etmek, avantajlı ve uygun fiyatlı sürüş ayrıcalığı yakalamanın kolay yoludur.

Özel bir deneyim isteyen kurumsal firmalar için de, ihtiyaçların çözümü için tecrübeli bir firma ile çalışmak önemlidir. Kurumsal kiralama hizmetlerinde öncelikli olarak, firmalara yönelik farklı ihtiyaçların tespiti gerekir. Burada en büyük avantaj, kiralanacak araç sayısının fazlalığıdır. Bu sayı doğrultusunda, fiyatlar da avantajlı hale gelir. Bu ayrıcalıklı deneyimi yaşamak için, Enterprise müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Online olarak sunulan kiralama hizmet kalite ve şartları, Enterprise’da değişmez. Dilerseniz web sitesi üzerinden online olarak araç seçiminizi yapılır, ardından tercih edilen araç için, saat talebi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir aksaklık yaşamadan gerçekleşen araç teslim sürecinde, Enterprise araçlarıyla sorunsuz yolculuk keyfi başlar.