Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-09-2020 19:47   Güncelleme : 24-09-2020 20:13

Aysunzade tekstil sağlık çalışanlarını unutmadı

Samsun Gazeteciler Cemiyeti'nin Milli Mücadelenin 100.yılı münasebetiyle düzenlediği gecede yılın kadın girişimci ödülünü alan Aysunzade Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Aysun Macit 19 Mayıs, Bafra ve Alaçam'da bulunan kamu ve özel hastanelerinin yöneticilerine güzel  tasarımlı bir hediye hazırlayarak teşekkür etti.

Aysunzade tekstil sağlık çalışanlarını unutmadı

Pandemi döneminde sağlık çalışanlarının tüm dünyaya örnek teşkil edecek bir anlayışla çalıştıklarını belirten Macit; ""Bizler sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Hayatlarını ortaya koyarak gecesini gündüzüne katan, yeri geldiğinde ölüme meydan okuyan, bir hayat kurtarmak için sevdiklerinden aylarca ayrı kalan sağlık çalışanlarımıza minnettarız" dedi.

Başta maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak devletimizin söylediği tedbirlere harfiyen uyulması gerektiğini belirten Macit ; "Bunu yaparak hem vakaları azaltır hem de sağlık çalışanlarımızın iş yükünü azaltmış oluruz. Böyle bir dönemde firmamız onların her anlamda yanlarında olduğumuzu bilmesi açısından güzel bir hediye hazırladık. Bir nebze olsun sıkıntılarına ortak olduysak ne mutlu bizlere" diye konuştu.