Spor
Giriş Tarihi : 06-08-2020 13:52   Güncelleme : 06-08-2020 13:52

Bahattin'e 4 kulüp talip oldu!

Kırmızı beyazlı ekibin, gözden çıkardığı golcü oyuncusu Bahattin Köse'ye şu ana kadar 4 kulüp talip oldu. Genel Mustafa Aztopal, şu ana kadar Sancaktepe F.K, Eyüpspor, Kocaelispor F.K ve Trabzon Hekimoğlu kulüplerinin kendisini arayarak Bahattin ile ilgili görüş aldığını ve bonservisi ile ilgili bilgi istediklerini söyledi.

Bahattin'e 4 kulüp talip oldu!

Yılport Samsunspor'un yeni sezonda kadroda düşünmediğini açıkladığı golcü oyuncusu Bahattin Köse ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Kendisine takım bulması istenen golcü futbolcuya şu ana kadar 4 kulüp talip oldu. Kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Mustafa Aztopal, şu ana kadar Sancaktepe F.K, Eyüpspor, Kocaelispor F.K ve Trabzon Hekimoğlu kulüplerinin kendisini arayarak Bahattin ile ilgili görüş aldığını ve bonservisi ile ilgili bilgi istediklerini söyledi. 

MUHAMMET BEŞİR DE AYRILIYOR

Yılport Samsunspor'un Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Bahattin ile ilgili bilgi alan takımlar var. Görüşmeler de var. Ama kesin olan bir şey var Bahattin artık Samsunspor forması giymeyecek. Bunu kesin bir dille ifade edebilirim" diye konuştu. Aztopal ayrıca yine gözden çıkarılan Muhammet Beşir ile ilgili de çalışmaların devam ettiğini yakın zamanda yapılan görüşmelerin sonuçlarının kamuoyuna açıklanacağını söyledi.