Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-11-2020 19:46   Güncelleme : 04-11-2020 19:46

CHP Atakum'dan muhtarlara ziyaret...

CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Atakum'da bulunan birçok muhtarı ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi ve çözüm önerileri konuşuldu.

CHP Atakum'dan muhtarlara ziyaret...

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik başkanlığında Atakum'daki muhtarlara çıkartma yapan CHP Yönetimi, muhtarların sorunlarını yerinde dinleyerek bilgi alışverişinde bulundu. Atakum'un mahallelerinde ki ve köylerinde ki sorunlar konuşulurken bazı ziyaretlere CHP Samsun milletvekilleri de iştirak etti.

 

 

"TÜM MUHTARLARI ZİYARET EDECEĞİZ"


Başkan Özçelik yaptığı konuşmada "Biz Atakum'da görev yapan muhtarlarımızın ve kentimizin sorunlarını, özlemlerini ve beklentilerini çok iyi biliyoruz. Tüm muhtarlarımızı pür dikkat dinledik ve önemli notlar aldık. Kısa zaman içerisinde Atakum'da ki tüm muhtarlarımızı ziyaret etmiş olacağız. Gerek belediyemiz, gerek İlçe Başkanlığı, gerekse tüm muhtarlarımız el ele gönül gönüle vererek kentimizin sorunlarını hep birlikte çözeceğiz" dedi.

 


Kendilerinin ziyaret edilmesinden dolayı memnuniyetlerini ifade deden Atakumlu muhtarlar ise "Sayın başkanımız Turgay Özçelik ve yönetimine bizleri yalnız bırakmadıkları ve ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Mahallemizde ki sorunları kendilerine ilettik, çözüm önerilerini ve isteklerimizi dile getirdik, kendileri de bizlere ilgi gösterip sorunları yerinde incelediler. İnşallah kısa zamanda beklentilerimiz hayata geçer ve burada yaşayan vatandaşlarımıza seçim öncesi verdiğimiz sözleri yerine getirmiş oluruz" diye konuştular.