Samsun Haber
Giriş Tarihi : 19-05-2022 11:44

CHP'li Özel Kalem Müdürü Atakum İlçe Başkanlığını bastı

CHP Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin Özel Kalem Müdürü Erkan Sağlık, şirket çalışanları ile birlikte CHP Atakum İlçe binasını bastığı iddia edildi.

CHP'li Özel Kalem Müdürü Atakum İlçe Başkanlığını bastı

Özel kalem müdürü Sağlık'ın telefonda tartıştığı İlçe Başkanı Turgay Özçelik'e partiye gelerek saldırı girişiminde bulunduğu iddiaları CHP'de büyük infial yarattı.

İddiaya göre CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik  ve  Özel Kalem Müdürü Erkan Sağlık önce telefonda tartıştı. Telefonda tartışmanın büyümesi üzerine Sağlık, yanına aldığı 4-5 kişi ile birlikte CHP Atakum İlçe Başkanlığı'na geldi.

Tartışma burada da devam ederken, Başkan Özçelik ve Erkan Sağlık'ın kavgası CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve partililerin araya girmesi arkasından CHP Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve eşi Gülay Deveci'nin olay yerine gelmesiyle son buldu. 

Başkan Deveci'nin  partililerden özür dilediği belirtilirken, CHP Atakum İlçe yönetiminin olayla ilgili olağanüstü toplanarak özel kalem müdürü Erkan Sağlık hakkında tutanak tuttuğu ve  görevden alınması istendiği öğrenildi.