Samsun Haber
Giriş Tarihi : 06-02-2020 18:05

DAMARIMDAKİ KAN SAMSUNSPOR'DUR...

Samsunlu genç iş insanı Eyüp Uysal ile Yılport Samsunspor üzerine koyu bir sohbet yaptık.  Uysal sorulara içtenlikle cevap verdi...

DAMARIMDAKİ KAN SAMSUNSPOR'DUR...

SAMSUNSPOR SENİN İÇİN NEYİ İFADE EDİYOR?

"Benim damarlarımda dolaşan Kan'ın adı dır Samsunspor. Şehrimizin en değerli markasıdır. Siyaset ve Kurumlar üstüdür. Maveviyatımız, karşılıksız sevdamızdır. Ben Fanatik Samsun milliyetçisi yim. İkinci bir takımım hiç olmadı, olmayacak "

KULÜBÜN YENİ YAPILANMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?

"Bir buçuk yıl önce 1 milyon lira bulamadığımız için Kayyuma kaldık. Az kalsın bizi harita dan sileceklerdi. O günleri unutmayacağım. Allah yüzümüze baktı. 2 milyonluk koca şehirde bir kurtarıcı lider bulamadık. Sivas'lı ama her platform da mağrurlanarak ben Samsunluyum diyen Sayın YÜKSEL YILDIRIM Hızır gibi geldi bu ağır taş kütlesinin altına gövdesini koydu. Bakın şimdi bu şehirde çok başka şeyler, büyük hedefler konuşuluyor. Bir anda herkes Yüksel Yıldırım'cı oldu. Tabi bu konuda kim ne kadar sami orası tartışmaya açık. Sayın Yıldırım Cin gibi. Akıllı, Zeki bir adam. Başına üşüşen çürük elmaları çabuk paklayacaktır.  Ben kendisini seviyor saygı duyuyorum. Adam günde üç beş kez mesaj yayınlayıp sadece taraftarların maçlara gelmesini istiyor. Tarihimizde böyle bir Başkan Portre sini gördüğümüzü şahsen ben hatırlamıyorum. Allah Yüksel Yıldırım'a zeval vermesin "

YENİ YÖNETİM İÇİN SENİN DE FISILTI GAZETESİNDE İSMİN GEÇİYOR BU DOĞRU MU ?

"Benim bu konuda yorum yapmam Etik olmaz. Bu iş arz talep meselesi. Minareyi çalan Babayiğitler kılıfını düşünmüştür. Eyüp Uysal olarak benim Samsunspor' a hizmet etmem için illaki yönetici olmam gerekmiyor. Geçmişte yaptıklarıma dönemin Yöneticileri, daha da önemlisi Allah şahittir. Maddi manevi yaptıklarımın üzerinden ne reklam nede şov yapmadım. Şanlı Arma için, vaz geçemediğim Sevdam için yaptım. Her zaman gücümün yettiğini yapmaya devam edeceğim. Büyüklerimiz ihtiyaç duyup teveccüh gösterirseler görevden kaçmam. Davama hizmet etmeye hazırım. Yeter ki Başkanımıza ve Kulübümüze bir nebze faydam olsun..."     
BİRLİKTE YÜKSELECEĞİZ.