Anketler
Giriş Tarihi : 30-10-2014 22:10   Güncelleme : 30-10-2014 22:10

EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI KİM?

EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI KİM?

Meydannet.com Haber Sitesi dev bir ankete imza atıyor. Bir Büyükşehir 17 ilçe belediye başkanı olan Samsun'da en başarılı belediye başkanı halkın oylarıyla seçilecek. İlk 3 sırayı alan belediye başkanlarına haber sitemiz tarafından halk ödülü verilecek.

SAMSUN HALKINA SORUYORUZ

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin üzerinden tam 7 ay geçti. Bir Büyükşehir ve 17 ilçe belediye başkanlığı bulunan Samsun'da seçilen belediye başkanları vaadlerini tuttu mu? Belediye başkanları 7 aylık dönemde nasıl bir performans sergilediler. Yaptıkları hizmetlerle halktan geçer not aldılar mı? İşte bu soruların cevabını Samsun halkına sorduk?

EN BAŞARILI BAŞKAN KİM?

Meydannet.com tarafından düzenlenen dev ankette belediye başkanlarının 7 aylık performansını halkımıza soruyoruz. Hangi Belediye başkanını beğeniyorsunuz? Beğendiğiniz belediye başkanının hizmetlerinden memnun musunuz? Sizce Samsun'un en başarılı belediye başkanı kim? Bu soruların cevaplarını oyunu kullanarak ver, yorumlarınla destekle.

ANKET ÜÇ GÜN SÜRECEK

Bugünden itibaren başlattığımız bu çok özel anketle en başarılı belediye başkanını oylarınızla siz seçin. Halkımızın oylarıyla ankette 1. 2. ve 3. sırada gelen belediye başkanlarına özel bir plaket takdim edilecek. Ankete katıl oyunu ver ve en başarılı belediye başkanını oylarınla sen seç. 3 gün sürecek olan anket 02.11.2014 pazar akşamı saat 11.55 te sona erecek olup sonuçlar ise 00:05'te kamuoyuna açıklanacak

[poll id="9"]