Siyaset
Giriş Tarihi : 15-07-2021 22:15   Güncelleme : 15-07-2021 22:15

Erhan Usta: Boğaziçi kazandı

Erhan Usta’dan ‘Boğaziçi’ Mesajı! “Yaşayarak Gördük” İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’nun görevden alınmasının doğru bir karar olduğunu savundu.

Erhan Usta: Boğaziçi kazandı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’nun, Cumhurbaşkanı kararnamesiyle görevden alınmasıyla ilgili, “Yapılan bir yanlışın bize ne kadar zaman ve enerji kaybettirdiğini yaşayarak gördük. Boğaziçi kazandı” ifadelerini kullandı.

KEŞKE KENDİ AYRILSAYDI

Cumhurbaşkanı kararnamesiyle görevden alınan Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Usta, “Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı. Keşke kendisi ayrılsaydı da itibarını zedelemeseydi. Bu demokrat tutumlarından ve mücadele azminden dolayı Boğaziçi camiasını kutluyorum. Yapılan bir yanlışın bize ne kadar zaman ve enerji kaybettirdiğini yaşayarak gördük. Boğaziçi kazandı” ifadelerini kullandı.