Erhan Usta, Termelilerle Kahvaltıda Buluştu

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, MHP İl Başkanı Taner Tekin, MHP Terme İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ve yoğun katılımın sağlandığı kahvaltı programına katıldılar.

Erhan Usta, Termelilerle Kahvaltıda Buluştu

İlçede bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve teşkilat mensuplarının da yer aldığı programa MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün ve Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım ile il yöneticileri de katıldı.

Programda gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve İl Başkanı Taner Tekin ardından katılımcılar ile birebir sohbet ederek sorun ve taleplerini de dinlediler.

Usta ve Tekin ile beraberindeki heyet kahvaltı programının ardından ilçe esnafını da ziyaret etti. Bir çay ocağı ziyaretinde Termeli bir vatandaşın “Ülkenin bekası için gösterdiğiniz duruş bizleri mutlu ediyor. Böyle günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerekiyor” sözleri diğer vatandaşlar tarafından da alkışla karşılandı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 7 yaralı
Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 7 yaralı
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek