Spor
Giriş Tarihi : 15-11-2019 18:11

Ertuğrul Sağlam imzaya geliyor

Kırmızı beyazlı ekibin, her konuda anlaşmaya vardığı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın resmi imzayı pazartesi günü Samsun'da atacağı öğrenildi. Pazar günü Trabzon deplasmanında oynanacak Hekimoğlu maçını ise tecrübeli teknik adam, tribünden izleyecek.

Ertuğrul Sağlam imzaya geliyor

Samsunspor'un yeni teknik direktörü artık netleşti. Bir süredir şampiyon hoca Ertuğrul Sağlam ile temas halinde olan kırmızı beyazlı yöneticiler, tecrübeli teknik adamla her konuda anlaşmaya vardı. Buna göre Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Sağlam, pazartesi günü ekibiyle beraber Samsun'a gelecek ve burada kendisini kırmızı beyazlı renklere bağlayacak resmi imzayı atacak. 

İMZAYA GELECEK 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın yine pazar günü Trabzon deplasmanında oynanacak Hekimoğlu müsabakasını ise ekibiyle beraber tribünden takip edeceği öğrenildi. Şu anda İstanbul'da bulanan tecrübeli teknik adamın, yeni takımıyla ilgili yoğun bir hazırlık içinde olduğuda sızan bilgiler arasında. Samsunspor A,Ş'nin en büyük ortağı Yüksel Yıldırım ile bire bir görüşen Sağlam'ın gelişi şehirde büyük heyecana neden oldu.