Spor
Giriş Tarihi : 30-04-2021 16:19   Güncelleme : 30-04-2021 16:19

Ertuğrul Sağlam: Kazanıp bekleyeceğiz

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, “Ligde son 2 haftaya giriyoruz. Üç takım Süper Lig’e çıkma mücadelesini kıyasıya veriyor. Her maçın farklı önemi var. Bundan sonraki süreçte hata yapmayan takımlar bir üst ligde oynama hakkı elde edecekler.

Ertuğrul Sağlam: Kazanıp bekleyeceğiz

Bursaspor ve Beypiliç Boluspor maçındaki mücadeleyi kalan 2 maça da yansıtacaklarını belirten Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, “Ligde son 2 haftaya giriyoruz. Bizimle birlikte Adana Demirspor ve GZT Giresunspor takımları Süper Lig’e çıkma mücadelesini kıyasıya veriyorlar. Her maçın farklı önemi var. Bundan sonraki süreçte hata yapmayan takımlar bir üst ligde oynama hakkı elde edecekler. Ama şunu da tekrar etmek istiyorum. Futbolda 2 tane 90 dakika çok uzun bir süre" diye konuştu. 

BİZ KAZANIP BEKLEYECEĞİZ 

Sağlam, "Dolayısıyla çok farklı olayların, gelişmelerin, maç içerisindeki durumların da oluşabileceğini çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz Bursaspor ve Beypiliç Boluspor maçında ortaya koyduğumuz mücadeleyi, anlayışı, oyun kalitesini arttırabiliyorsak arttıracağız ama en azıdan o maçlarda ortaya koyduğumuz mücadeleyi ve futbolu önce Ankaraspor daha sonra da Adanaspor maçlarına yansıtmaya çalışacağız ve kayıpsız 2 maçımızı da bitirmek için elimizden geleni ortaya koyacağız. Ondan sonrasını da bekleyeceğiz” dedi.