Spor
Giriş Tarihi : 08-04-2021 15:25   Güncelleme : 08-04-2021 15:25

Ertuğrul Sağlam Tomane'den memnun

Teknik direktör Sağlam, "Tomane'yi bölüm bölüm oynatarak hazırlamak istedik ama ilk maçında kötü bir zeminde oynamasına rağmen çok iyi performans sergilemesi bizi mutlu etti. Süper Lig'e çıkış serüvenimizde, en azından 6 aylık bölümde yapamadıklarını şimdi yaparsa bu takımın şampiyonluğuna katkı sağlayacaktır" dedi.

Ertuğrul Sağlam Tomane'den memnun

Yılport Samsunspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, “Balıkesirspor maçını ve sonrasında diğer maçları çok iyi oynayarak ligi tamamlamak istiyoruz. Eksiklerimiz var ama sakatlıktan dönen oyuncularımız da var. Özellikle 6 ay takımdan ayrı kalan Tomane, Tuzlaspor maçı ile yeniden formasına kavuştu. Biz Tomane'yi bölüm bölüm oynatarak hazırlamak istedik ama ilk maçında kötü bir zeminde oynamasına rağmen çok iyi performans sergilemesi bizi mutlu etti. Süper Lig'e çıkış serüvenimizde, en azından 6 aylık bölümde yapamadıklarını şimdi yaparsa bu takımın şampiyonluğuna katkı sağlayacaktır" dedi. 

KRİTİK BİR DÖNEMDEYİZ

'Kritik bir dönemdeyiz ve umarım bu süreçte önemli rol alacaktır' diyerek sözlerine devam eden Sağlam, "Kırmızı kart gören oyuncularımıza tabii ki ceza veriyoruz. Maalesef kırmızı kartlar konusunda haksızlıklara uğruyoruz. Hakemlerin bize gösterdiği kırmızı kartları başka takımlara göstermediklerini görüyoruz. Benim de gördüğüm 2 kırmızı kart çok haksızdı. Oyuncularımıza da cömertçe kırmızı kart gösteriyorlar. Oyuncularımıza gereksiz kart görmemeleri konusunda uyarıda bulunduk. Üstüne başa başa söylüyorum hep birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.