Spor
Giriş Tarihi : 31-05-2020 14:07   Güncelleme : 31-05-2020 14:07

Gökhan Alsan: Futbolu çok özledim

Korona virüs salgını nedeniyle liglere verilen arayı boş geçirmemek için kendilerine verilen program dahilinde antrenmanlarını sürdürdüklerini dile getiren kırmızı beyazlı oyuncu, "Taraftarımız her şeyin en güzelini hak ediyor. İnşallah ligler başlayıp sona erdiğinde herkesin istediği o kupa Samsun'a gelecek" dedi.

Gökhan Alsan: Futbolu çok özledim

Yılport Samsunspor'un başarılı orta sahası Gökhan Alsan, 18 Temmuz'u büyük bir sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Korona virüs salgını nedeniyle liglere verilen arayı boş geçirmemek için kendilerine verilen program dahilinde antrenmanlarını sürdürdüklerini dile getiren kırmızı beyazlı oyuncu, "Taraftarımız her şeyin en güzelini hak ediyor. İnşallah ligler başlayıp sona erdiğinde herkesin istediği o kupa Samsun'a gelecek" dedi. 

ERTUĞRUL SAĞLAM İLE ÇALIŞMAK  ÇOK GÜZEL 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile ilgili görüşlerini de belirten Alsan şunları söyledi: "Ertuğrul Sağlam denildiğinde fazla bir şey söylemeye gerek yok. Kendisi kariyeri ile herşeyi ortaya koyuyor. Onunla çalıştığım için çok mutluyum. İnşallah takım olarak hedeflediğimiz başarılara ulaşacağız. Bunun için bende üzerime düşen ne varsa her şeyi eksiksiz olarak yerine getirmek istiyorum."