Spor
Giriş Tarihi : 21-04-2020 14:55

Golcü Bahattin, Yıldırım'a ne söz verdi

Başkan Yıldırım, "Samsunspor uzun yıllar sonra içinden bir gol kralı çıkaracak. Oyuncumuz bana söz verdi. İnşallah bu şampiyonluğu gol kralı olarak taçlandıracak. Bizlerde bunu çok istiyoruz" diye konuştu.

Golcü Bahattin, Yıldırım'a ne söz verdi

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, ligler başlar başlamaz kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi. Herkes gibi kendilerinin de futbolu çok özlediklerini ifade eden kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Futbolcularımız hırslı. Biz şampiyon olacağız. Puan rekoru kıracağız. Üst üste galibiyet rekoru kıracağız. Bu noktada teknik ekip ve futbolcu kadromuza sonuna kadar güveniyoruz" diye konuştu. 

BAHATTİN ARTIK BİZİM EVLADIMIZ 

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım ayrıca Bahattin Köse ile görüştüğünü ifada etti. Başkan Yıldırım, "Samsunspor uzun yıllar sonra içinden bir gol kralı çıkaracak. Oyuncumuz bana söz verdi. İnşallah bu şampiyonluğu gol kralı olarak taçlandıracak. Bizlerde bunu çok istiyoruz. Bahattin artık bizim evladımız olacak. Samsunspor doludizgin geri dönüş yapacak. Her şey çok güzel olacak" diye konuştu.