Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-05-2019 18:39   Güncelleme : 20-05-2019 18:39

Havza OSB'de toplu temel atma töreni yapılacak

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar yapmış olduğu açılamada , Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının ve Havza'ya gelişinin 100. yılı dönümünde Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) toplu temel atma töreni düzenleneceğini açıkladı.

Havza OSB'de toplu temel atma töreni yapılacak

Havza TSO Başkanı Erkan Acar geçen yıl altyapısı tamamlanarak yer tahsislerine başlanan Havza OSB’de bu güne kadar 7 firmaya yer tahsisi yapıldığını belirterek; “İnşallah bu yedi yatırımcımızdan 5’i Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Havza’ya gelişinin 100. Yılı kutlamaları  toplu temel atma töreni ile temellerini atacaklar. 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Saat 11.00’da toplu temel atma töreninde Arkoz Gaz Beton San. Tic A.Ş., Durşan Makine Yapı San. Tic Ltd Şti, Uzunoğlu Yapı, Soner Muhammet Uzun, Euro Caft Döküm Sanayi A.Ş. ve Ünal Gemi İnş. Mak. Nak. San. Tic Ltd Şti firmaları tarafından kurulacak olan fabrikaların temel atma törenine tüm Havzalılar davetlidir.” Dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 100 yıl önce bu milletin kaderini değiştirdiğini hatırlatan Acar; “İnşallah Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçemize teşriflerinin 100. Yılında Havzamızda istihdam ve istihdama dayalı göç sorunu çözecek yatırımların temelini atacağız. Odam ve Havza adına organize sanayi bölgemizin bu günlere gelmesinde emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.” Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA