Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 30-10-2020 10:57   Güncelleme : 30-10-2020 12:38

HÜSEYİN GÖÇEK'TEN YANA ENDİŞEM VAR !!!

HÜSEYİN GÖÇEK'TEN YANA ENDİŞEM VAR !!!

Neredeyse elli yıldır Futbolun içindeyim. Mazide Hakemlerden yana tüm Anadolu takımlarının canı çok fena yanmıştır. Istanbul takımları ve arkasındaki İlahlar oyunu kuruyor baş rol oynuyor  diğerleri figüran olmak zorunda kalıyorlar. Trabzonspor ve Bursaspor Hasbel kader Anadolu'ya şampiyonluk getirip gönülleri feth ettiler. 20 yılda bir gerçekleşme ihtimali bile zor olan bir olaydır.
Bu sonuçları hep piyonluk yapan Hakemler tayin ederler ! Emir büyük yerden geliyor çünkü.
Samsunspor Hakemlerin en fazla gazabına uğrayan Kulüplerinin başında geliyor. Benim şahit olduklarım: Muzaffer Sarvan, Bülent Yavuz, Ergül Yücedağ, Serdar Çakman, Kadir Tozlu, Özgür Yankaya, Serdar Tatlı Hele hele de Hüseyin Göçek!!!
    Hatırlayın bi Küme düştüğümüz Sezonu " Sivas ta yan hakemin verip kendisinin sonradan iptal ettiği bariz Samsunspor golünü ve Theofanis Gekas'ı taç atmaktan vaz geçip topu yere bıraktı diye bu oyuncumuzu oyundan atması nasıl canımızı yakmıştı... "
    Türkiye de ki tüm futbol otoriteleri Hüseyin Göçek'i yerden yere vururken: Her ne hikmetse aynı şaibeli Hakem'i gene Samsun da ki Sivas maçına atayıp alenen fişimizi çekmişlerdi !
    Şimdi Merkez Hakem Komitesi'nin başında Fenerbahçeli Nobre'nin havuza atlar gibi kendini yere bırakmasına penaltı verip Kalecimiz Kerem'e Kırmızı kart gösteren daha sonra da utancından Futbolu  bırakan Serdar Tatlı var ve Pazar günü belkide ligin kaderini belirleyecek Adana Demirspor -Samsunspor maçı var...
    Bu erken final niteliği taşıyan maçın Hakemi sabıkalı Hüseyin Göçek ???
    İnşallah korktuğum başımıza gelmez...