Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-01-2019 15:28   Güncelleme : 29-01-2019 15:28

İnstagram'da Keşfete Düşmenin Şartları Nedir?

İnstagram keşfet sekmesi için oldukça karışık bir sistem kullanıyor. Fotoğrafınızın bu sekmeye düşmesi için birkaç kriter bir araya geliyor.

İnstagram'da Keşfete Düşmenin Şartları Nedir?

Fotoğrafınızın konumu veya etiketlerini de kullanarak popüler olma durumuna göre resim keşfete çıkıyor. Keşfet sekmesinin amacı ise tanımadığınız insanların da sizin fotoğraflarınızı görüp beğenmesi ve takip etmesini sağlamaktır. İnstagram da büyütece dokunduğunuzda keşfet içeriğine ulaşabiliyorsunuz. Keşfet kısmına düşmek isteyen kişiler çeşit çeşit yollar dener. Keşfet sekmesine düşmek için izlemek gereken bazı adımlar vardır. Keşfet bölümünde yapılan bir diğer şeyde beğendiğiniz yayınlara göre sıralanıyor olmasıdır. Daha önce ne beğendiyseniz ona benzer birçok yayını karşınıza çıkarıyor ve onları da takip etmenizi sağlıyor. Keşfet düşmenin iki ana yolu bulunuyor. Birisi ücretsiz kendi imkanlarınızla sağlarken diğeri ücret karşılığı instagram otomatik beğeni alma yoldur.

Keşfet Düşme Yolları Nelerdir?

Fotoğraflara etiket eklemek yapılması gereken en önemli iştir. Hiçbir fotoğrafınızı konum etiketi yapmadan paylaşmayın. Fotoğraf nerede çekildiyse orada konum ekleyin ki nerede olduğunuzu anlayabilsinler. Konum ekledikten sonra ki adımınız ise etiket eklemek olmalıdır. Yani fotoğrafınızla alakalı konularda kelimelerle etiketleyin. Keşfet düşme kriterlerinden birisisinde popülerliğe göre sıralama olduğunu biliyorsunuz. Yani fotoğrafınız ne kadar çok beğeni toplarsa o kadar çok düşme şansınız artar. Kendi kendinize bu beğeni sayısını arttıramıyorsanız instagram otomatik beğeni satın al ile beğeni yapan firmalardan yardım alabilirsiniz. Böylece otomatik olarak çok sayıda beğeniniz olur.

Fotoğraflarınızı İlgi Çekici Kılın

Fotoğraflarınızın beğenilmesini arttırmak için onlara filtre ekleyerek çok daha canlı görseli zengin fotoğraflar haline getirin. Fotoğraf ne kadar ilgi çekici ise o kadar beğenilecektir. Eğer kısa yoldan daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve fotoğraflarınızın beğenilmesini sağlamak istiyorsanız instagram beğeni satın al işlemine başvurabilirsiniz. Otomatik beğeni paketleri sunan firmaların beğeni paketlerini inceleyerek satın alabiliyorsunuz. Satın alma işleminden sonra paylaştığınız fotoğraflar için beğeni sayınız hızla artıyor. Böylece çok hızlı bir şekilde keşfet düşüyorsunuz. Bundan sonra da daha fazla kişiye ulaşarak doğal olarak beğeniniz artıyor. Aynı zamanda takipçi sayınızda bu sayede artmış oluyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA