Güncel
Giriş Tarihi : 28-10-2020 12:01   Güncelleme : 28-10-2020 12:35

İnstax

Şipşak fotoğraf çekip hemen çıkarmak isteyen kişilerin aradığı ürün olan İnstax fotoğraf makineleri ile her an hemen elinizde olacak.

İnstax

Fotoğrafı çektiğiniz anda yazdırarak hemen bakabileceksiniz. Sadece kredi kartı büyüklüğündeki bu fotoğrafları her zaman her yerde kolaylıkla saklayabilirsiniz. Fotoğrafların altında not düşmek için bırakılan bir satır sayesinde kendi yorumunuzu da fotoğrafa katabilirsiniz.

İsxtax: Bir Moda İkonu

instax ilk çıktığı andan beri gençler arasında bir moda haline gelmiştir. Gençler dolu dizgin anlarını bu makinelerle ölümsüzleştirmiştir. İnstagram kullanımının aşırı yaygın olduğu bir dönemde fotoğraf çekmeye olan ilgi de bir hayli arttı. İşte böyle bir dönemde size aradığınızı sunuyor. Nostalji ile günümüzü birleştiren bu ürün bir fotoğraf makinesinden daha fazlasıdır.

İnstax Hediye Seti

Sadece kullanımı ile değil tasarımı ve eşsiz aparatları ile de göz dolduran bu fotoğraf makinesi, sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Şık tasarım çantası bile tek başına dikkatleri üzerine çekmeye yetiyor. Bir de rengarenk ve şirin fotoğraf makineleri düşünüldüğünde herkesin sahip olmak isteyeceği türden bir cihazdır.

Sevgilinize, eşinize ya da çocuğunuza İnstax hediye ederek hayatlarının en unutulmaz anlarını kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik her güzel anısında sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Üstelik uygun fiyat seçenekleri sayesinde herkesin bütçesine uyar. Ne pahalı ne de ucuz sayılabilecek bir hediye olduğu için herkes tarafından severek kabul görür.

Siz de tüm instax ürünleri için https://www.desibela.com/instax adresini ziyaret edebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.