Spor
Giriş Tarihi : 25-06-2021 20:46   Güncelleme : 25-06-2021 20:46

İsmail Uyanık’tan, Yüksel Yıldırım’a Açık Davet! Yıldırım’dan Jet Yanıt

İsmail Uyanık’tan Yüksel Yıldırım’a Açık Davet! Yılport Samsunspor’un eski Başkanı İsmail Uyanık, bugün gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Yüksel Yıldırım’a açık davette bulundu.

İsmail Uyanık’tan, Yüksel Yıldırım’a Açık Davet! Yıldırım’dan Jet Yanıt

Efsane Başkan İsmail Uyanık bugünkü Samsunspor kongresinde yaklaşık 2 yıl aradan sonra sessizliğini ilk kez bozdu.

Uyanık, kongre salonunda yaptığı konuşmada Yılport Samsunspor’un mevcut Balkanı Yüksel Yıldırım’ı karşılıklı konuşmak adına açık oturuma ve canlı yayına davet etti.

İşte Uyanık’ın o konuşması; “Ben dernekle kısıtlı olarak burada konuşuyorum. O bile bazı arkadaşları rahatsız ediyor. Biz ikimiz geçmişte yakın arkadaştık. Ayrıldıktan sonra geri dönüp konuşulanlara cevap vermedim. Hiç vermedim geçmişte de. Çünkü geçmişteki insanların ömürleri fazla değildi, 1 seneydi ve onlara cevap vermemin kulübe ve şehirde kimseye bir faydası yoktu. Ama siz bu kulüpte daimisiniz. Sizden ricam; uygun olduğunuz en kısa zamanda, istediğiniz şehir, istediğiniz mekan, istediğiniz televizyon, istediğiniz moderaör önünde, seneler boyunca bize dokundurduğunuz, söylediğiniz, eleştirdiğiniz bazı konulara cevap vermek isterim. Benim de size naçizane bir Samsunspor taraftarı olarak eleştirilerim olacak. Sizden ricam, lütfen bana bir açık yayında, bir açık oturumda ikimizin bir sohbet etme imkanını vermenizi rica ediyorum”

BEN DE VARIM

Uyanık’ın sözlerine yanıt veren, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı Yüksel Yıldırım, İsmail Uyanık’ın adeta hodri meydan seslenişine “İstediğin yerde varım” karşılığını verdi.