16 HAZİRAN 2019 Pazar 21:52
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-03-2019 17:59   Güncelleme : 28-03-2019 17:59

Kavak'ta 'Cumhur İttifakı'na görkemli karşılama

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "31 Mart'ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı verin" dedi.

Kavak'ta 'Cumhur İttifakı'na görkemli karşılama

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  vatandaşların sandıkta vereceği kararın baş tacı olacağını söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, YEPAŞ ve SAMGAZ'ı ziyaret etti, iş kadınlarıyla sabah kahvaltısında buluştu, sorularını cevapladı,  talep ve önerilerini dinledi. Özel bir hastanede çalışanlarla bir araya gelen Demir,  hasta yakınlarına ve hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcalıoğlu, teşkilat üyeleriyle birlikte Kavak ilçe mitingine de katılan Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

'HİZMETLER DURMAYACAK'

Kavak ilçesinin gönüllerde yerinin ayrı olduğunu, eşit hizmet ve eşit kalkınma anlayışıyla gelişim sürecini sürdürdüğünü ifade eden Demir, "Kavak ilçemizin sorunlarını biliyor ve giderme noktasında bu zamana kadar gösterilen gayretleri devam ettireceğiz. İlçemiz için birçok proje hayata geçirildi. Emeği geçenlere katkı verenlere teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de halkımız yetkiyi verdiği takdirde tüm ilçelerimiz gibi Kavak'ta da yeni bir dönemi başlatacağız." dedi.

'YAPARSAK BİZ YAPARIZ'

"31 Mart'ta Samsun için, geleceğimiz için sandıkta kararınızı  verin" diyen Demir, "Sandık bizim demokrasimizin vazgeçilmezi. Halkımızın aldığı her kararın başımızın üzerinde yeri vardır. Aylardır sahada bu kutlu göreve neden talip olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatıyoruz. Bizim kendimizden, halkımıza hizmet etme noktasında hiç endişemiz yok. Vatandaşlarımız bize güvensin, inansın yetkiyi vererek oylarının nasıl hizmete dönüştüğünü görsün. Bu zamana kadar verdikleri destekten hiç pişman olmadılar. 'Yaparsa  AK Parti Yapar' anlayışı yüreklere işledi. Şimdi Cumhur İttifakımız, el ele kol kola vererek hizmet için, büyük Türkiye için 31 Mart'ta halkımızın karşısında." şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA