Güncel
Giriş Tarihi : 29-01-2020 11:55

Kontraplak

Kontraplak

Ahşap ürünlerden elde edilen kerestelerin, kayın masiflerin, iriko masiflerin, ladin masiflerin ve daha pek çok modelin yanı sıra bir de kontraplak kullanımları karşımıza çıkar. Bu ürünler, kabuğunu atmaya ve soyulmaya başlayan ağaçlardan elde edilirler. Daha çok dekoratif ürünlerde kullanımlarına yer verilir. Bilboard panellerinde, duvar bölme kısımlarında, koltukların arka kısımlarında, sandalye ve okul sıra ve masalarında kullanımlarına yer veriliyor.

Kontraplak Nedir?

Kontraplak, daha çok dekoratif ürünlerde yer verilen bir ahşap türüdür. Kullanımı ve tasarımı oldukça yoğun olan ve kullanıldıkları alanda oldukça şık duran bu ürünler sayesinde sizler de dekoratif ürünlerinizi son derece şık bir şekilde kullanabilirsiniz.  Pek çok ağaç türünden soyulmaya başladıkları anda temin edilen bu plak, paneller için kayın ve kavak gibi sağlam yapılı ağaçlar daha çok tercih edilir.

Kontraplak Kullanım Alanları

Kullanım alanları çok geniş kapsamlı olsa da daha çok karşınıza dekoratif kontraplak modelleri olarak çıkıyor. Hem kullanımı hakkında doğru bilgiler almak hem de en kaliteli ürünlerden temin edebilmek ve sipariş verebilmek için https://salkimorman.com.tr/kontraplak.htm adresine uğrayabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA