Spor
Giriş Tarihi : 23-06-2021 15:15   Güncelleme : 23-06-2021 15:15

Lokman Gör: Beni ben yapan Samsunspor'dur

Tecrübeli stoper Lokman Gör, yaptığı yazılı açıklamada Samsunspor'un transfer tahtasını kapatması ve büyük Samsunspor camiasını küfür ettiği yönündeki söylemlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Lokman Gör: Beni ben yapan Samsunspor'dur

Yılport Samsunspor'un transfer gündeminde yer alan eski oyuncusu Lokman Gör, sosyal medyada hakkında yer alan bazı iddialara cevap verdi. Tecrübeli stoper, yaptığı yazılı açıklamada Samsunspor'un transfer tahtasını kapatması ve büyük Samsunspor camiasını küfür ettiği yönündeki söylemlerin gerçeği yansıtmadığnıı söyledi. Başarılı stoper, kırmızı beyazlı taraftarlara şu mesajı yolladı; 

İŞTE O MESAJ 

"Yazılı ve görsel basında çıkan benimle ilgili sosyal medya da yapılan iftiralar tamamı asılsızdır. Beni ben yapan Samsunspor'dur. Bunu asla unutmam. Benimle ilgili; 'ben tahtayı kapatmışım', 'ben küfür etmeşim' böyle bir şey söz konusu bile olamaz ve olmadı da. Eğer birilerinin kalbini de kırmışsam özür dilerim. Bu büyük projede yer alırım veya almam bu önemli değil, önemli olan Samsunspor'un geleceği. Kalan iki tane hikaye var; biri Büyük Samsunspor camiasına şampiyonluk, diğre di Mustafa Kemal Erkanat ağabeyimize verilen kupa sözü. Saygılarımla".