Spor
Giriş Tarihi : 10-09-2020 22:16   Güncelleme : 10-09-2020 22:16

Masterchef'te Samsunspor detayı

Ekranların sevilen programı Masterchef programında Barbaros adlı Samsunlu yarışmacı jüri üyelerine Samsunspor forması hediye etti.

Masterchef'te Samsunspor detayı

TV8'de yayınlanan Masterchef programında Samsunspor detayı gözlerden kaçmadı. Barbaros Yoloğu isimli Samsunlu yarışmacı jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'na Samsunspor'un yeni sezon formalarını hediye etti. 

Barbaros Yoloğlu "Armasında Şanlı Atatürk'ü taşıyan bu şerefli formayı size hediye etmekten mutluyum" dedi. 

MasterChef Türkiye yarışmacısı Samsunlu Barbaros ise sonrasında sosyal medya hesabı twitter üzerinden şöyle dedi; "Yüksel başkanımıza Samsunspor'a katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ertuğrul hocam ve Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar diler ve Formalar için 1965 Samsu spor Derneği yönetimine çok teşekkür ederim" dedi.

MasterChef Türkiye yarışmacısı Samsunlu Barbaros ise sonrasında sosyal medya hesabı twitter üzerinden şöyle dedi; "Yüksel başkanımıza Samsunspor'a katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ertuğrul hocam ve Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar diler ve Formalar için 1965 Samsu spor Derneği yönetimine çok teşekkür ederim"